PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1994 | 68 | 1 | 27-39
Tytuł artykułu

On x³ + y³ + z³ = 3μxyz and Jacobi polynomials

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
68
Numer
1
Strony
27-39
Opis fizyczny
Daty
wydano
1994
otrzymano
1993-11-24
Twórcy
autor
  • Department of Mathematics, Tsuda College, Kodaira Tokyo, 187 Japan
Bibliografia
  • [1] H. Bateman, Higher Transcendental Functions, Vol. 2, McGraw-Hill, 1953.
  • [2] R. Courant and D. Hilbert, Methods of Mathematical Physics, Vol. 1, Interscience, 1953.
  • [3] R. Hartshorne, Algebraic Geometry, Graduate Texts in Math. 52, Springer, 1977.
  • [4] T. Honda, On the theory of commutative formal groups, J. Math. Soc. Japan 22 (1970), 213-246.
  • [5] T. Honda, Two congruence properties of Legendre polynomials, Osaka J. Math. 13 (1976), 131-133.
  • [6] J. P. Serre, Sur la topologie des variétés algébriques en caractéristique p, in: Œuvres, Vol. 1, 38, 501-530.
  • [7] J. H. Silverman, The Arithmetic of Elliptic Curves, Graduate Texts in Math. 106, Springer, 1986.
  • [8] N. Yui, Jacobi quartics, Legendre polynomials and formal groups, in: Elliptic Curves and Modular Forms in Algebraic Topology, Lecture Notes in Math. 1326, Springer, 1988, 182-215.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav68i1p27bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.