PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1994 | 68 | 1 | 1-10
Tytuł artykułu

Polynômes singuliers à plusieurs variables sur un corps fini et congruences modulo p²

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
FR
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
68
Numer
1
Strony
1-10
Opis fizyczny
Daty
wydano
1994
otrzymano
1992-11-29
poprawiono
1994-02-24
Twórcy
  • Laboratoire d'Algèbre, Université Paul Sabatier, 118 Route de Narbonne, 31062 Toulouse Cedex, France
Bibliografia
  • [1] L. Carlitz, A problem of Dickson's, Duke Math. J. 14 (1947), 1139-1140.
  • [2] L. Carlitz, A problem of Dickson, Duke Math. J. 19 (1952), 471-474.
  • [3] E. M. Hanine, Équations diophantiennes modulo p², Colloq. Math. 64 (1993), 275-286.
  • [4] K. Ireland and M. Rosen, Classical Introduction to Number Theory, 2nd ed., Springer, 1990.
  • [5] D. J. Lewis, Singular quartic forms, Duke Math. J. 21 (1954), 39-44.
  • [6] W. M. Schmidt, Equations over Finite Fields, An Elementary Approach, Lecture Notes in Math. 536, Springer, 1976.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav68i1p1bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.