PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1994 | 68 | 1 | 11-25
Tytuł artykułu

Itération de polynômes et fonctions entières arithmétiques

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
FR
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
68
Numer
1
Strony
11-25
Opis fizyczny
Daty
wydano
1994
otrzymano
1993-11-02
poprawiono
1994-02-24
Twórcy
  • Département de Mathématiques, Université de Caen, Esplanade de la Paix, 14032 Caen Cedex, France
Bibliografia
  • D. Bessis, J. Geronimo et P. Moussa, Ensembles de Julia et propriétés de localisation des familles itérées d'entiers algébriques, C. R. Acad. Sci. Paris 299 (1984), 281-284.
  • [GU] A. O. Guelfond, Calcul des différences finies, Dunod, Paris, 1963.
  • [PO] G. Pølya, Ueber ganzwertige ganze Funktionen, Rend. Circ. Mat. Palermo 40 (1915), 1-16.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav68i1p11bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.