PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1994 | 67 | 4 | 349-380
Tytuł artykułu

Sums of distinct squares

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
67
Numer
4
Strony
349-380
Opis fizyczny
Daty
wydano
1994
otrzymano
1993-10-19
Twórcy
  • Department of Mathematics, University of Illinois, Urbana, Illinois 61801, U.S.A.
  • Department of Mathematics, University of Illinois, Urbana, Illinois 61801, U.S.A.
  • Department of Computer Science, University of Cincinnati, Cincinnati, Ohio 45221, U.S.A.
Bibliografia
  • [HK] F. Halter-Koch, Darstellung natürlicher Zahlen als Summe von Quadraten, Acta Arith. 42 (1982), 11-20.
  • [Ka] M. Kassner, Darstellungen mit Nebenbedingungen durch quadratische Formen, J. Reine Angew. Math. 331 (1982), 151-161.
  • [PS] G. Pólya and G. Szegö, Problems and Theorems in Analysis, Vol. II, Springer, Berlin, 1978.
  • [Va] R. C. Vaughan, The Hardy-Littlewood Method, Cambridge University Press, Cambridge, 1981.
  • [Wr] E. M. Wright, The representation of a number as a sum of five or more squares, Quart. J. Math. Oxford Ser. 4 (1933), 37-51.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav67i4p349bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.