PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1994 | 67 | 3 | 229-239
Tytuł artykułu

Orders of quadratic extensions of number fields

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
67
Numer
3
Strony
229-239
Opis fizyczny
Daty
wydano
1994
otrzymano
1993-06-17
Twórcy
autor
  • Department of Mathematics, Joetsu University of Education, Joetsu 943, Japan
Bibliografia
  • [1] B. Datskovsky and D. J. Wright, Density of discriminants of cubic extensions, J. Reine Angew. Math. 386 (1988), 116-138.
  • [2] S. Lang, Algebraic Number Theory, Addison-Wesley, 1970.
  • [3] W. Narkiewicz, Elementary and Analytic Theory of Algebraic Numbers, Springer, 1990.
  • [4] D. J. Wright, Distribution of discriminants of abelian extensions, Proc. London Math. Soc. (3) 58 (1989), 17-50.
  • [5] D. J. Wright, Twists of the Iwasawa-Tate zeta function, Math. Z. 200 (1989), 209-231.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav67i3p229bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.