PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1994 | 67 | 1 | 97-104
Tytuł artykułu

On the roots of certain sequences of congruences

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
67
Numer
1
Strony
97-104
Opis fizyczny
Daty
wydano
1994
otrzymano
1993-10-04
Twórcy
  • Department of Mathematics and Computer Science, Ben-Gurion University, Beer Sheva 84105, Israel
Bibliografia
  • [B] D. Berend, IP-Sets on the circle, Canad. J. Math. 42 (1990), 575-589.
  • [BO] D. Berend and C. F. Osgood, On the equation P(x)=n! and a question of Erdős, J. Number Theory 42 (1992), 189-193.
  • [E] P. Erdős, personal communication.
  • [F] H. Furstenberg, Recurrence in Ergodic Theory and Combinatorial Number Theory, Princeton University Press, Princeton, N.J., 1981.
  • [G] R. K. Guy, Problems from Western Number Theory Conferences, 1981, unpublished.
  • [NPP] C. Nelson, D. E. Penney and C. Pomerance, 714 and 715, J. Recreational Math. 7 (1974), 87-89
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav67i1p97bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.