PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1994 | 67 | 1 | 69-96
Tytuł artykułu

On the Thue-Mahler equation II

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
67
Numer
1
Strony
69-96
Opis fizyczny
Daty
wydano
1994
otrzymano
1993-08-09
poprawiono
1993-12-23
Twórcy
  • Institute for Advanced Study, Princeton, New Jersey 08540, U.S.A.
Bibliografia
  • [B1] E. Bombieri, On the Thue-Mahler equation, in: Diophantine Approximation and Transcendence Theory (Seminar, Bonn, 1985), G. Wüstholz (ed.), Lecture Notes in Math. 1290, Springer, 1987, 213-243.
  • [B2] E. Bombieri, On the Thue-Siegel-Dyson theorem, Acta Math. 148 (1982), 255-296.
  • [BS] E. Bombieri and W. M. Schmidt, On Thue's equation, Invent. Math. 88 (1987), 69-81; correction, Acta Math. 97 (1989), 445.
  • [E] J.-H. Evertse, On equations in S-units and the Thue-Mahler equation, Acta Math. 75 (1984), 561-584.
  • [S] C. L. Stewart, On the number of solutions of polynomial congruences and Thue equations, J. Amer. Math. Soc. 4 (1991), 793-835
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav67i1p69bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.