PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1994 | 67 | 1 | 1-12
Tytuł artykułu

The number of cube-full numbers in an interval

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
67
Numer
1
Strony
1-12
Opis fizyczny
Daty
wydano
1994
otrzymano
1993-03-26
Twórcy
  • 206-10, Bao Guo St. Harbin, 150066 China
Bibliografia
  • [1] E. Krätzel, Zweifache Exponentialsummen und dreidimensionale Gitterpunktprobleme, in: Elementary and Analytic Theory of Numbers, Banach Center Publ. 17, PWN-Polish Scientific Publishers, Warszawa, 1985, 337-369.
  • [2] H.-Q. Liu, On the number of abelian groups of a given order, Acta Arith. 59 (1991), 261-277.
  • [3] H.-Q. Liu, The number of squarefull numbers in an interval, Acta Arith. 64 (1993), 129-149.
  • [4] H.-Q. Liu, On the number of abelian groups of a given order (supplement), Acta Arith. 64 (1993), 285-296.
  • [5] S. H. Min, Methods in Number Theory, Vol. 2, Science Press, 1981 (in Chinese).
  • [6] P. G. Schmidt, Zur Anzahl Abelscher Gruppen gegebener Ordnung, J. Reine Angew. Math. 229 (1968), 34-42.
  • [7] P. Shiu, The distribution of cube-full numbers, Glasgow Math. J. 33 (1991), 287-295.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav67i1p1bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.