PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1994 | 66 | 4 | 359-368
Tytuł artykułu

On an almost pure sieve

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
66
Numer
4
Strony
359-368
Opis fizyczny
Daty
wydano
1994
otrzymano
1993-01-26
poprawiono
1993-11-17
Twórcy
autor
  • School of Mathematics, University of Wales College of Cardiff, Cardiff, U.K.
Bibliografia
  • [1] V. Brun, Über das Goldbachsche Gesetz und die Anzahl der Primzahlpaare, Arch. Math. Naturvidenskab 34 (1915), no. 8.
  • [2] V. Brun, Le crible d'Erathosthène et le théorème de Goldbach, Videnskapsselskapets Skrifter Mat.-nat. Kl. Kristiania 1920, no. 3.
  • [3] H. Halberstam and H. E. Richert, Sieve Methods, Academic Press, 1975.
  • [4] G. Harman, Sums of two squares in short intervals, Proc. London Math. Soc. (3) 62 (1991), 225-241.
  • [5] C. Hooley, Applications of Sieve Methods to the Theory of Numbers, Cambridge Univ. Press, 1976.
  • [6] C. Hooley, On the intervals between numbers that are sums of two squares: IV, J. Reine Angew. Math., to appear.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav66i4p359bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.