PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1994 | 66 | 4 | 323-350
Tytuł artykułu

An upper bound for the number of solutions of a system of congruences

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
66
Numer
4
Strony
323-350
Opis fizyczny
Daty
wydano
1994
otrzymano
1992-09-07
poprawiono
1993-07-20
Twórcy
autor
  • Department of Mathematics, Nottingham University, University Park, Nottingham NG7 2RD, England
Bibliografia
  • [1] D. A. Burgess, Estimation of character sums modulo a power of a prime, Proc. London Math. Soc. (3) 52 (1986), 215-235.
  • [2] D. A. Burgess, On character sums and L-series, Proc. London Math. Soc. 12 (1962), 193-206.
  • [3] D. A. Burgess, On a set of congruences related to character sums III, J. London Math. Soc. (2) 45 (1992), 201-214.
  • [4] L. K. Hua and S. H. Min, An analogue of Tarry's problem, Acad. Sinica Science Record 1 (1942), 26-29.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav66i4p323bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.