PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1994 | 66 | 1 | 71-87
Tytuł artykułu

On Franel-Kluyver integrals of order three

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
66
Numer
1
Strony
71-87
Opis fizyczny
Daty
wydano
1994
otrzymano
1993-04-30
Twórcy
autor
  • Department of Mathematics, University of York, York YO1 5DD, U.K.
Bibliografia
  • [1] L. Carlitz, Some theorems on generalized Dedekind-Rademacher sums, Pacific J. Math. 75 (1978), 347-358.
  • [2] J. Franel, Les suites de Farey et le problème des nombres premiers, Göttinger Nachr. 1924, 198-201.
  • [3] G. R. H. Greaves, R. R. Hall, M. N. Huxley and J. C. Wilson, Multiple Franel integrals, Mathematika 40 (1993), 50-69.
  • [4] R. R. Hall, The distribution of squarefree numbers, J. Reine Angew. Math. 394 (1989), 107-117.
  • [5] R. R. Hall, Large irregularities in sets of multiples and sieves, Mathematika 37 (1990), 119-135.
  • [6] J. C. Kluyver, An analytical expression for the greatest common divisor of two integers, Proc. Roy. Acad. Amsterdam, Vol. V.II, (1903), 658-662.
  • [7] E. C. Titchmarsh, The Theory of Functions, University Press, Oxford, 1939.
  • [8] E. T. Whittaker and G. N. Watson, Modern Analysis, University Press, Cambridge, 1945
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav66i1p71bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.