PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1994 | 66 | 1 | 1-9
Tytuł artykułu

On consecutive Farey arcs II

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
66
Numer
1
Strony
1-9
Opis fizyczny
Daty
wydano
1994
otrzymano
1992-02-14
poprawiono
1992-07-27
Twórcy
autor
  • Department of Mathematics, University of York, York Y01 5DD, England
Bibliografia
  • [1] J. Franel, Les suites de Farey et le problème des nombres premiers, Göttinger Nachr. 1924, 198-201.
  • [2] R. R. Hall and G. Tenenbaum, On consecutive Farey arcs, Acta Arith. 44 (1984), 397-405.
  • [3] R. R. Hall and G. Tenenbaum, The set of multiples of a short interval, in: Number Theory, New York Seminar 1989-90, D. V. Chudnovsky, G. V. Chudnovsky, H. Cohn and M. B. Nathanson (eds.), Springer, 1991, 119-128.
  • [4] S. Kanemitsu, R. Sita Rama Chandra Rao and A. Siva Rama Sarma, Some sums involving Farey fractions 1, J. Math. Soc. Japan 34 (1982), 125-142.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav66i1p1bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.