PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1993 | 65 | 3 | 249-258
Tytuł artykułu

On extensions of 1 chains

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
65
Numer
3
Strony
249-258
Opis fizyczny
Daty
wydano
1993
otrzymano
1992-12-24
poprawiono
1993-03-31
Twórcy
autor
  • Royal Institute of Technology, S-10044 Stockholm, Sweden
Bibliografia
  • [1] W. H. Mills, A system of quadratic diophantine equations, Pacific J. Math. 3 (1953), 217.
  • [2] S. P. Mohanty, A system of cubic diophantine equations, J. Number Theory 9 (1977), 153-159.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav65i3p249bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.