PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1993 | 65 | 2 | 117-135
Tytuł artykułu

Proof of a conjecture of Selmer

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
65
Numer
2
Strony
117-135
Opis fizyczny
Daty
wydano
1993
otrzymano
1992-11-16
Twórcy
autor
  • Department of Mathematics, P.O. Box 4 (hallituskatu 15), SF-00014 University of Helsinki, Finland
Bibliografia
  • [1] G. Hofmeister, Über eine Menge von Abschnittsbasen, J. Reine Angew. Math. 213 (1963), 43-57.
  • [2] G. Hofmeister, Über eine Menge von Abschnittsbasen II, Norske Vid. Selsk. Forh. (Trondheim) 39 (1966), 60-65.
  • [3] G. Hofmeister, Asymptotische Abschätzungen für dreielementige Extremalbasen in natürlichen Zahlen, J. Reine Angew. Math. 232 (1968), 77-101.
  • [4] A. Mrose, Die Bestimmung der extremalen regulären Abschnittsbasen mit Hilfe einer Klasse von Kettenbruchdeterminanten, Dissertation, Freie Universität Berlin, 1969.
  • [5] O. Perron, Die Lehre von den Kettenbrüchen I, Teubner, Stuttgart, 1977.
  • [6] H. Salié, Reichweite von Mengen aus drei natürlichen Zahlen, Math. Ann. 165 (1966), 196-203
  • [7] E. S. Selmer, The Local Postage Stamp Problem I, Research Monograph, Dept. of Math., Univ. of Bergen, 1986.
  • [8] S. Vajda, Fibonacci & Lucas Numbers, and the Golden Section, Horwood, Chichester, and Halsted Press [Wiley], New York, 1989.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav65i2p117bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.