PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1993 | 65 | 1 | 45-51
Tytuł artykułu

An application of the Hooley-Huxley contour

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
65
Numer
1
Strony
45-51
Opis fizyczny
Daty
wydano
1993
otrzymano
1992-06-30
Twórcy
  • Matscience, Tharamani P.O., Madras 600 113, India
autor
  • School of Mathematics, Tata Institute of Fundamental Research, Homi Bhabha Road, Bombay 400 005, India
  • Katedra Matematike RGF-a, Universitet U. Beogradu, Djušina 7, Beograd, Yugoslavia
Bibliografia
  • [1] R. Balasubramanian, A. Ivić and K. Ramachandra, The mean square of the Riemann zeta-function on the line σ = 1, Enseign. Math. 38 (1992), 13-25.
  • [2] K. Ramachandra, Some problems of analytic number theory, I, Acta Arith. 31 (1976), 313-324.
  • [3] A. Sankaranarayanan and K. Srinivas, On the papers of Ramachandra and Kátai, Acta Arith. 62 (1992), 373-382.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav65i1p45bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.