PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1993 | 64 | 4 | 331-339
Tytuł artykułu

A result on the digits of aⁿ

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
64
Numer
4
Strony
331-339
Opis fizyczny
Daty
wydano
1993
otrzymano
1992-11-20
Twórcy
  • Department of Mathematical Sciences, Northern Illinois University, Dekalb, Illinois 60115, U.S.A.
autor
  • Department of Mathematics, University of South Carolina, Columbia, South Carolina 29208, U.S.A.
autor
  • Department of Mathematics, University of South Carolina, Columbia, South Carolina 29208, U.S.A.
Bibliografia
  • [1] A. Baker, Transcendental Number Theory, Cambridge Univ. Press, Cambridge 1979.
  • [2] G. Revuz, Equations diophantiennes exponentielles, C.R. Acad. Sci. Paris Sér. A-B 275 (1972), 1143-1145.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav64i4p331bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.