PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1993 | 64 | 3 | 227-235
Tytuł artykułu

Cyclotomic polynomials with large coefficients

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
64
Numer
3
Strony
227-235
Opis fizyczny
Daty
wydano
1993
otrzymano
1992-06-26
poprawiono
1993-02-01
Twórcy
autor
  • Department of Mathematics, University of Georgia, Athens, Georgia 30602, U.S.A.
Bibliografia
  • [1] P. T. Bateman, C. Pomerance and R. C. Vaughan, On the size of the coefficients of the cyclotomic polynomial, in: Topics in Classical Number Theory, Vol. I, G. Halász (ed.), Colloq. Math. Soc. János Bolyai 34, North-Holland, 1984, 171-202.
  • [2] G. H. Hardy and S. Ramanujan, The normal number of prime factors of a number n, Quart. J. Math. (Oxford) 48 (1917), 76-92.
  • [3] H. Maier, The coefficients of cyclotomic polynomials, in: Analytic Number Theory, Proc. Conf. in Honor of Paul T. Bateman, Progr. Math. 85, Birkhäuser, 1990, 349-366.
  • [4] K. Prachar, Primzahlverteilung, Springer, Berlin 1957.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav64i3p227bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.