PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1993 | 64 | 1 | 7-18
Tytuł artykułu

The abc-inequality and the generalized Fermat equation in function fields

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
64
Numer
1
Strony
7-18
Opis fizyczny
Daty
wydano
1993
otrzymano
1991-09-13
poprawiono
1992-09-25
Twórcy
  • Department of Mathematics, Fordham University, Bronx, New York 10458, U.S.A.
Bibliografia
  • [B-M] E. Bombieri and J. Mueller, The generalised Fermat equation in function fields, J. Number Theory 39 (1991), 339-350.
  • W. D. Brownawell and D. W. Masser, Vanishing sums in function fields, Math. Proc. Cambridge Philos. Soc. 100 (1986), 427-434.
  • J.-H. Evertse, K. Győry, C. L. Stewart and R. Tijdeman, On S-unit equations in two unknowns, Invent. Math. 92 (1988), 461-477.
  • [M] J. Mueller, Binomial Thue's equation over function fields, Compositio Math. 73 (1990), 189-197.
  • [N-S] D. J. Newman and M. Slater, Waring's problem for the ring of polynomials, J. Number Theory 11 (1979), 477-487.
  • [S] J. H. Silverman, The Catalan equation over function fields, Trans. Amer. Math. Soc. 273 (1982), 201-205.
  • [V] J. F. Voloch, Diagonal equations over function fields, Bol. Soc. Brasil. Mat. 16 (1985), 29-39.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav64i1p7bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.