PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1993 | 64 | 1 | 69-85
Tytuł artykułu

Elliptic units of cyclic unramified extensions of complex quadratic fields

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
64
Numer
1
Strony
69-85
Opis fizyczny
Daty
wydano
1993
otrzymano
1992-05-13
Twórcy
  • Department of Mathematics, Massachusetts Institute of Technology, Cambridge, Massachusetts 02139, U.S.A.
Bibliografia
  • [1] H. Hayashi, On elliptic units and class number of a certain dihedral extension of degree 2l, Acta Arith. 44 (1984), 35-45.
  • [2] D. Kubert and S. Lang, Modular Units, Springer, 1981.
  • [3] G. Robert, Concernant la relation de distribution satisfaite par la fonction ϕ associée à un réseau complexe, Invent. Math. 100 (1990), 231-257.
  • [4] C. L. Siegel, Lectures on Advanced Analytic Number Theory, Tata Institute of Fundamental Research, 1980.
  • [5] H. M. Stark, L-functions at s=1. IV. First derivatives at s=0, Adv. in Math. 35 (1980), 197-235.
  • [6] F. R. Villegas, private communication.
  • [7] L. Washington, Introduction to Cyclotomic Fields, Springer, 1982.
  • [8] H. Weber, Lehrbuch der Algebra, Vol. 3, Chelsea, 1961.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav64i1p69bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.