PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1993 | 64 | 1 | 59-68
Tytuł artykułu

On numbers with a unique representation by a binary quadratic form

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
64
Numer
1
Strony
59-68
Opis fizyczny
Daty
wydano
1993
otrzymano
1992-03-10
poprawiono
1992-06-05
Twórcy
  • Institute of Mathematics, Warsaw University, Banacha 2, 02-097 Warszawa, Poland
Bibliografia
  • [1] Z. I. Borevich and I. R. Shafarevich, Number Theory, Nauka, Moscow 1985 (in Russian).
  • [2] D. A. Cox, Primes of the Form x² + ny², Wiley-Interscience, New York 1989.
  • [3] H. Davenport, in: Proceedings of the Midwestern Conference on Group Theory, Ohio State University, April 1966.
  • [4] W. Narkiewicz, Elementary and Analytic Theory of Algebraic Numbers, PWN, Warszawa 1990.
  • [5] J. E. Olson, A combinatorial problem on finite Abelian groups, I , II , J. Number Theory 1 (1969), 8-10, 195-199.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav64i1p59bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.