PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1993 | 63 | 4 | 373-378
Tytuł artykułu

Some remarks on the Erdős-Turán conjecture

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
63
Numer
4
Strony
373-378
Opis fizyczny
Daty
wydano
1993
otrzymano
1992-08-04
poprawiono
1992-09-24
Twórcy
autor
  • Fachbereich Mathematik, Johannes Gutenberg-Universität Mainz, Saarstr. 21, D-6500 Mainz, Germany
Bibliografia
  • [1] S. Chowla, Solution of a problem of Erdős and Turán in additive number theory, Proc. Nat. Acad. Sci. India 14 (1944), 1-2.
  • [2] P. Erdős and P. Turán, On a problem of Sidon in additive number theory and some related problems, J. London Math. Soc. 16 (1941), 212-215; Addendum (by P. Erdős), J. London Math. Soc. 19 (1944), 208.
  • [3] H. Halberstam and K. F. Roth, Sequences, Springer, New York 1983.
  • [4] A. Stöhr, Gelöste und ungelöste Fragen über Basen der natürlichen Zahlenreihe. II, J. Reine Angew. Math. 194 (1955), 111-140
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav63i4p373bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.