PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1993 | 63 | 3 | 267-286
Tytuł artykułu

Generalization of a result of Shankar Sen: Integral representations associated with local field extensions

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
63
Numer
3
Strony
267-286
Opis fizyczny
Daty
wydano
1993
otrzymano
1991-11-21
poprawiono
1992-08-03
Twórcy
  • Département de Mathématiques, Université d'Ottawa, Ottawa, Ontario, Canada K1N 6N5
Bibliografia
  • [1] S. U. Chase, Ramification invariants and torsion Galois module structure in number fields, J. Algebra 91 (1) (1984), 207-257.
  • [2] C. W. Curtis and I. Reiner, Methods of Representation Theory, Vol. 1, Wiley Interscience Pure Appl. Math. Text, 1981.
  • [3] F. DeMeyer and E. Ingraham, Separable Algebras over Commutative Rings, Lecture Notes in Math. 181, Springer, 1971.
  • [4] S. Sen, On automorphisms of local fields, Ann. of Math. 90 (1969), 33-46.
  • [5] S. Sen, Integral representations associated with p-adic field extensions, Invent. Math. 94 (1988), 1-12.
  • [6] J.-P. Serre, Local Fields, Graduate Texts in Math. 67, Springer, 1979.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav63i3p267bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.