PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1993 | 63 | 3 | 255-266
Tytuł artykułu

The √p Riemann surface

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
63
Numer
3
Strony
255-266
Opis fizyczny
Daty
wydano
1993
otrzymano
1991-10-17
Twórcy
  • Department of Mathematics, Cuny, Baruch College, New York, New York 10010, U.S.A.
Bibliografia
  • [1] M. Akbas and D. Singerman, Symmetries of modular surfaces, preprint.
  • [2] N. C. Ankeny, E. Artin and S. Chowla, The class number of real quadratic fields, Ann. of Math. (2) 56 (1952), 479-493.
  • [3] L. K. Hua, Introduction to Number Theory, Springer, New York 1981.
  • [4] R. Moeckel, Geodesics on modular surfaces and continued fractions, Ergodic Theory Dynamical Systems 2 (1982), 69-83.
  • [5] R. Mollin and H. C. Williams, Class number one for real quadratic fields, continued fractions, and reduced ideals, in: Canadian Number Theory Association Conference Proceedings (Banff, 1988), R. Mollin (ed.), W. de Gruyter, Berlin 1990, 417-425.
  • [6] R. Ruedy, Symmetric embeddings of Riemann surfaces, in: Discontinuous Groups and Riemann Surfaces, Proc. Conf. (Univ. Maryland, College Park, Md., 1973), Ann. of Math. Stud. 79, Princeton Univ. Press, Princeton, N.J., 1974, 409-418.
  • [7] M. Sheingorn, Hyperbolic reflections on Pell's equation, J. Number Theory 33 (1989), 267-285.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav63i3p255bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.