PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1993 | 63 | 3 | 223-232
Tytuł artykułu

Integral spinor norms in dyadic local fields II

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
63
Numer
3
Strony
223-232
Opis fizyczny
Daty
wydano
1993
otrzymano
1991-03-26
poprawiono
1991-08-09
poprawiono
1992-08-03
Twórcy
autor
  • Department of Mathematics, University of Science and Technology of China, Hefei, Anhui 230026, People's Republic of China
Bibliografia
  • [BD] W. R. Bon Durant, Spinor norms of rotations of local integral quadratic forms, J. Number Theory 33 (1989), 83-94.
  • [EH] A. G. Earnest and J. S. Hsia, Spinor norms of local integral rotations, II, Pacific J. Math. 61 (1975), 71-86; errata 115 (1984), 493-494.
  • [H] J. S. Hsia, Spinor norms of local integral rotations, I, Pacific J. Math. 57 (1975), 199-206.
  • [K] M. Kneser, Klassenzahlen indefiniter quadratischer Formen in drei oder mehr Veränderlichen, Arch. Math. (Basel) 7 (1956), 323-332.
  • [O] O. T. O'Meara, Introduction to Quadratic Forms, Springer, New York 1963.
  • F. Xu, A remark on spinor norms of local integral rotations, I, Pacific J. Math. 136 (1989), 81-84.
  • F. Xu, Integral spinor norms in dyadic local fields, I, Pacific J. Math., to appear.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav63i3p223bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.