PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1993 | 63 | 3 | 205-210
Tytuł artykułu

An improved estimate concerning 3n+1 predecessor sets

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
63
Numer
3
Strony
205-210
Opis fizyczny
Daty
wydano
1993
otrzymano
1990-11-20
poprawiono
1992-11-12
Twórcy
  • Mathematisch-geographische Fakultät, Katholische Universität Eichstätt, Ostenstrasse 26-28, W-8078 Eichstätt, F.R.G.
Bibliografia
  • [1] R. E. Crandall, On the '3x+1' problem, Math. Comp. 32 (1978), 1281-1292.
  • [2] I. Krasikov, How many numbers satisfy the 3x+1 conjecture?, Internat. J. Math. Math. Sci. 12(4) (1989), 791-796.
  • [3] J. C. Lagarias, The 3x+1 problem and its generalizations, Amer. Math. Monthly 92 (1985), 3-21.
  • [4] H. Müller, Das '3n+1' Problem, Mitt. Math. Ges. Hamburg 12 (1991), 231-251.
  • [5] J. W. Sander, On the (3N+1)-conjecture, Acta Arith. 55 (1990), 241-248.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav63i3p205bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.