PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1993 | 63 | 3 | 193-203
Tytuł artykułu

A comparison of dispersion and Markov constants

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
63
Numer
3
Strony
193-203
Opis fizyczny
Daty
wydano
1993
otrzymano
1990-05-11
poprawiono
1990-12-14
poprawiono
1992-07-09
Twórcy
  • Department of Mathematics, Indian Institute of Technology, Hauz Khas, Delhi 110 016, India
  • Department of Mathematics, Fairmont State College, Fairmont, West Virginia 26554, U.S.A.
Bibliografia
  • [1] V. Drobot, On dispersion and Markov constants, Acta Math. Hungar. 47 (1986), 89-93.
  • [2] J. F. Koksma, Diophantische Approximationen, Springer, Berlin 1936.
  • [3] H. Niederreiter, On a measure of denseness for sequences, in: Topics in Classical Number Theory, Vol. 2, Colloq. Math. Soc. János Bolyai 34, North-Holland, Amsterdam 1984, 1163-1208.
  • [4] I. Niven and H. S. Zuckerman, An Introduction to the Theory of Numbers, 4th ed., Wiley, 1980.
  • [5] A. Tripathi, Topics in number theory, Thesis, State University of New York at Buffalo, Department of Mathematics, 1989
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav63i3p193bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.