PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1993 | 63 | 2 | 183-191
Tytuł artykułu

On the zeros of ζ'(s)-a

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
63
Numer
2
Strony
183-191
Opis fizyczny
Daty
wydano
1993
otrzymano
1992-05-08
Twórcy
  • Matscience, Tharamani P.O., Madras 600 113, India
  • School of Mathematics, Tata Institute of Fundamental Research, Homi Bhabha Road, Colaba, Bombay 400 005, India
Bibliografia
  • [1] R. Balasubramanian and K. Ramachandra, On the zeros of a class of generalised Dirichlet series. III, J. Indian Math. Soc. 41 (1977), 301-315.
  • [2] R. Balasubramanian and K. Ramachandra, On the zeros of a class of generalised Dirichlet series. XI, to appear.
  • [3] R. Balasubramanian and K. Ramachandra, Some local convexity theorems for the zeta-function-like analytic functions, Hardy-Ramanujan J. 11 (1988), 1-12.
  • [4] R. Balasubramanian and K. Ramachandra, Proof of some conjectures on the mean-value of Titchmarsh series. III, Proc. Indian Acad. Sci. Math. Sci. 102 (1992), 83-91.
  • [5] R. Balasubramanian and K. Ramachandra, On the zeros of ζ(s)-a, Acta Arith., to appear.
  • [6] B. C. Berndt, On the number of zeros of $ζ^(k)(s)$, J. London Math. Soc. (2) 2(1970), 577-580.
  • [7] N. Levinson and H. L. Montgomery, Zeros of the derivative of the Riemann zeta-function, Acta Math. 133 (1974), 49-65.
  • [8] E. C. Titchmarsh, The Theory of the Riemann Zeta-function, 2nd ed. (revised and edited by D. R. Heath-Brown), Clarendon Press, Oxford 1986.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav63i2p183bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.