PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1992 | 62 | 3 | 297-301
Tytuł artykułu

On the branch order of the ring of integers of an abelian number field

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
62
Numer
3
Strony
297-301
Opis fizyczny
Daty
wydano
1992
otrzymano
1991-12-23
Twórcy
  • Institut für Mathematik, Universität Innsbruck, Technikerstr. 25/7, A-6020 Innsbruck, Österreich
Bibliografia
  • [1] H. W. Leopoldt, Über die Hauptordnung der ganzen Elemente eines abelschen Zahlkörpers, J. Reine Angew. Math. 201 (1959), 119-149.
  • [2] G. Lettl, The ring of integers of an abelian number field, J. Reine Angew. Math. 404 (1990), 162-170.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav62i3p297bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.