PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1992 | 62 | 3 | 285-295
Tytuł artykułu

Lattice points in large convex bodies, II

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
62
Numer
3
Strony
285-295
Opis fizyczny
Daty
wydano
1992
otrzymano
1991-09-30
Twórcy
  • Mathematische Fakultät, Friedrich-Schiller-Universität, D-O-6900 Jena, Germany
  • Institut für Mathematik, Universität für Bodenkultur, Gregor Mendel-Strasse 33, A-1180 Wien, Austria
Bibliografia
  • [1] S. Bochner, Die Poissonsche Summationsformel in mehreren Veränderlichen, Math. Ann. 106 (1932), 56-63.
  • [2] T. Bonnesen und W. Fenchel, Theorie der konvexen Körper, Springer, Berlin 1934.
  • [3] F. Fricker, Einführung in die Gitterpunktlehre, Birkhäuser, Basel 1982.
  • [4] E. Hlawka, Über Integrale auf konvexen Körpern I, Monatsh. Math. 54 (1950), 1-36.
  • [5] E. Hlawka, Integrale auf konvexen Körpern II, Monatsh. Math. 81-99.
  • [6] M. N. Huxley, Exponential sums and lattice points, Proc. London Math. Soc. (3) 60 (1990), 471-502.
  • [7] M. N. Huxley, Area, lattice points and exponential sums, preprint, 1991.
  • [8] M. N. Huxley and N. Watt, Exponential sums and the Riemann zeta function, Proc. London Math. Soc. (3) 57 (1988), 1-24.
  • [9] E. Krätzel, Lattice Points, Kluwer, Dordrecht 1988.
  • [10] E. Krätzel and W. G. Nowak, Lattice points in large convex bodies, Monatsh. Math. 112 (1991), 61-72.
  • [11] C. G. Lekkerkerker, Geometry of Numbers, North-Holland, Amsterdam 1969.
  • [12] W. G. Nowak, On the lattice rest of a convex body in $ℝ^s$, Arch. Math. (Basel) 45 (1985), 284-288.
  • [13] W. G. Nowak, On the lattice rest of a convex body in $ℝ^s$, II, Arch. Math. (Basel) 47 (1986), 232-237.
  • [14] W. G. Nowak, On the lattice rest of a convex body in $ℝ^s$, III, Czechoslovak Math. J. 41 (116) (1991), 359-367.
  • [15] E. C. Titchmarsh, On Epstein's zeta-function, Proc. London Math. Soc. (2) 36 (1934), 485-500.
  • [16] E. C. Titchmarsh, The lattice points in a circle, Proc. London Math. Soc. (2) 38 (1934), 96-115.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav62i3p285bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.