PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1992 | 62 | 2 | 103-108
Tytuł artykułu

A further omega result for the ellipsoid problem in algebraic number fields

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
62
Numer
2
Strony
103-108
Opis fizyczny
Daty
wydano
1992
otrzymano
1991-05-07
poprawiono
1992-03-24
Twórcy
  • Kerschensteinerstrasse 18, D-W-3550 Marburg, Germany
Bibliografia
  • [1] U. Rausch, A summation formula in algebraic number fields and applications, I, J. Number Theory 36 (1990), 46-79.
  • [2] U. Rausch, Zum Ellipsoidproblem in algebraischen Zahlkörpern, Acta Arith. 58 (1991), 309-333.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav62i2p103bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.