PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1992 | 62 | 1 | 97-102
Tytuł artykułu

Generalized Frobenius partitions, k-cores, k-quotients, and cranks

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
62
Numer
1
Strony
97-102
Opis fizyczny
Daty
wydano
1992
otrzymano
1991-10-08
Twórcy
  • Department of Mathematics and Computer Science, The University of Tennessee at Martin, Martin, Tennessee 38238, U.S.A.
Bibliografia
  • [1] G. E. Andrews, Generalized Frobenius partitions, Mem. Amer. Math. Soc. 301 (1984).
  • [2] G. E. Andrews, The hard-hexagon model and Rogers-Ramanujan type identities, Proc. Nat. Acad. Sci. U.S.A. 78 (1981), 5290-5292.
  • [3] F. G. Frobenius, Über die Charactere der symmetrischen Gruppe, Preuss. Akad. Berlin, 1900, 516-534.
  • [4] F. G. Garvan, Some congruences for partitions that are p-cores, to be published.
  • [5] F. G. Garvan, personal letter, April 1991.
  • [6] F. G. Garvan, D. Kim and D. Stanton, Cranks and t-cores, Invent. Math. 101 (1990), 1-17.
  • [7] L. W. Kolitsch, A relationship between certain colored generalized Frobenius partitions and ordinary partitions, J. Number Theory 33 (1989), 220-223.
  • [8] J. Olsson, Frobenius symbols for partitions and degrees of spin characters, Math. Scand. 61 (1987), 223-247.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav62i1p97bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.