PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1992 | 62 | 1 | 25-43
Tytuł artykułu

Points entiers sur les courbes hyperelliptiques

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
FR
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
62
Numer
1
Strony
25-43
Opis fizyczny
Daty
wydano
1992
otrzymano
1991-04-02
Twórcy
  • Département de Mathématiques, Université de Théssalonique, 54006 Théssalonique, Grèce
Bibliografia
  • [1] A. Baker and J. Coates, Integer points on curves of genus 1, Proc. Cambridge Philos. Soc. 67 (1970), 595-602.
  • [2] J. Coates, Construction of rational functions on a curve, Proc. Cambridge Philos. Soc. 68 (1970), 105-123.
  • [3] D. Poulakis, Solutions entières de l'équation $Y^m = f(X)$, Sém. Théorie des Nombres de Bordeaux 3 (1991), 187-199.
  • [4] W. M. Schmidt, Integer points on curves of genus 1, Compositio Math. 81 (1992), 33-59.
  • [5] W. M. Schmidt, Eisenstein's theorem on power series expansions of algebraic functions, Acta Arith. 56 (1990), 161-179.
  • [6] W. M. Schmidt, Construction and estimation of bases in function fields, J. Number Theory 39 (1991), 181-224.
  • [7] J. P. Serre, Lectures on the Mordell-Weil Theorem, Vieweg, 1989.
  • [8] C. L. Siegel, Über einige Anwendungen diophantischer Approximationen, Abh. Preuss. Akad. Wiss. 1 (1929).
  • [9] R. Walker, Algebraic Curves, Springer, 1978.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav62i1p25bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.