PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1992 | 61 | 4 | 399-403
Tytuł artykułu

The Galois module of a twisted element in the $p^m$-th cyclotomic field

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
61
Numer
4
Strony
399-403
Opis fizyczny
Daty
wydano
1992
otrzymano
1991-10-08
Twórcy
  • Institut für Mathematik, Universität Innsbruck, Technikerstr. 25/7, A-6020 Innsbruck, Österreich
Bibliografia
  • [1] K. Girstmair, Character coordinates and annihilators of cyclotomic numbers, Manuscripta Math. 59 (1987), 375-389.
  • [2] H. Hasse, Vorlesungen über Zahlentheorie, Springer, Berlin 1950.
  • [3] H. W. Leopoldt, Über die Hauptordnung der ganzen Elemente eines abelschen Zahlkörpers, J. Reine Angew. Math. 201 (1959), 119-149.
  • [4] G. Lettl, The ring of integers of an abelian number field, J. Reine Angew. Math. 404 (1990), 162-170.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav61i4p399bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.