PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1992 | 61 | 4 | 319-326
Tytuł artykułu

Bounded remainder sets

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
61
Numer
4
Strony
319-326
Opis fizyczny
Daty
wydano
1992
otrzymano
1991-01-23
Twórcy
  • CNRS, URA 225, 163 Avenue de Luminy, F-13288 Marseille Cedex 9, France
Bibliografia
  • [1] H. Kesten, On a conjecture of Erdös and Szüsz related to uniform distribution mod 1, Acta Arith. 12 (1966), 193-212.
  • [2] P. Liardet, Regularities of distribution, Compositio Math. 61 (1987), 267-293.
  • [3] I. Oren, Admissible functions with multiple discontinuities, Israel J. Math. 42 (1982), 353-360.
  • [4] G. Rauzy, Ensembles à restes bornés, Séminaire de théorie des nombres de Bordeaux, 1983-1984, exposé 24.
  • [5] G. Rauzy, Des mots en arithmétique, preprint.
  • [6] R. Szüsz, Über die Verteilung der Vielfachen einer komplexen Zahl nach dem Modul des Einheitsquadrats, Acta Math. Acad. Sci. Hungar. 5 (1954), 35-39.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav61i4p319bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.