PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1992 | 61 | 2 | 199-208
Tytuł artykułu

Squares in difference sets

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
61
Numer
2
Strony
199-208
Opis fizyczny
Daty
wydano
1992
otrzymano
1991-07-03
Twórcy
  • Department of Mathematics and Astronomy, University of Manitoba, Winnipeg, Manitoba, Canada R3T 2N2
Bibliografia
  • [1] H. Furstenberg, Ergodic behavior of diagonal measures and a theorem of Szemerédi on arithmetic progressions, J. Analyse Math. 31 (1977), 204-256.
  • [2] J. Pintz, W. L. Steiger and E. Szemerédi, On sets of natural numbers whose difference set contains no squares, J. London Math. Soc. (2) 37 (1988), 219-231.
  • [3] A. Sárközy, On difference sets of sequences of integers. I, Acta Math. Acad. Sci. Hungar. 31 (1978), 125-149
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav61i2p199bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.