PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1992 | 61 | 2 | 193-197
Tytuł artykułu

The diophantine equation x² + 19 = yⁿ

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
61
Numer
2
Strony
193-197
Opis fizyczny
Daty
wydano
1992
otrzymano
1991-06-17
poprawiono
1991-10-15
Twórcy
  • Department of Mathematics, Royal Holloway and Bedford New College, Egham, Surrey TW20 0EX, England
Bibliografia
  • [1] J. Blass, A note on Diophantine equation Y²+k=X⁵, Math. Comp. 30 (1976), 638-640.
  • [2] J. Blassand R. Steiner, On the equation y²+k=x⁷, Utilitas Math. 13 (1978), 293-297.
  • [3] B. M. E. Wren, y²+D=x⁵, Eureka 36 (1973), 37-38.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav61i2p193bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.