PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1992 | 61 | 2 | 183-181
Tytuł artykułu

Generating linear spans over finite fields

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
61
Numer
2
Strony
183-181
Opis fizyczny
Daty
wydano
1992
otrzymano
1991-01-02
Twórcy
  • Institute of Mathematics, Academia Sinica, Nankang, Taipei 11529, Taiwan, Republic of China
  • Mathematics Department, the Pennsylvania State University, University Park, Pennsylvania 16802, U.S.A.
Bibliografia
  • [1] R. Fitzgerald and J. Yucas, On generating linear spans over GF(p), Congr. Numer. 69 (1989), 55-60.
  • [2] T. Hansen and G. L. Mullen, Tables of primitive polynomials over finite fields, Math. Comp., to appear.
  • [3] R. Lidl and H. Niederreiter, Finite Fields, Encyclopedia Math. Appl. 20, Addison-Wesley (now distributed by Cambridge Univ. Press), 1983.
  • [4] H. Niederreiter and J.-S. Shiue, Weak equidistribution of sequences in finite fields, in: Contributions to General Algebra, B. G. Teubner, Stuttgart, 6 (1988), 203-212.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav61i2p183bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.