PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1992 | 61 | 2 | 173-181
Tytuł artykułu

On the differences of the partition function

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
61
Numer
2
Strony
173-181
Opis fizyczny
Daty
wydano
1992
otrzymano
1990-10-08
poprawiono
1991-06-04
Twórcy
  • Matematiska Institutionen, Lunds Universitet, 22007 Lund, Sweden
Bibliografia
  • [1] M. Abramowitz and I. A. Stegun, Handbook of Mathematical Functions, Dover, New York 1965.
  • [2] G. Almkvist, Exact asymptotic formulas for the coefficients of nonmodular functions, J. Number Theory 38 (1991), 145-160.
  • [3] C. Knessl and J. B. Keller, Asymptotic behavior of high order differences of the partition function, Comm. Pure Appl. Math. 44 (1991), 1033-1045.
  • [4] A. M. Odlyzko, Differences of the partition function, Acta Arith. 49 (1988), 237- 254.
  • [5] H. Rademacher, Topics in Analytic Number Theory, Springer, Berlin 1973.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav61i2p173bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.