PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1991-1992 | 60 | 4 | 349-358
Tytuł artykułu

On semi-strong U-numbers

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
60
Numer
4
Strony
349-358
Opis fizyczny
Daty
wydano
1992
otrzymano
1990-10-08
Twórcy
autor
  • Istanbul Üniversitesi, Fen Fakültesi, Matematik Bölümü, Vezneciler, Istanbul, Turkey
Bibliografia
  • [1] K. Alniaçik, On Mahler's U-numbers, Amer. J. Math. 105 (6) (1983), 1347-1356.
  • [2] A. Baker, Transcendental Number Theory, Cambridge University Press, London and New York 1975, 90-91.
  • [3] R. Güting, Approximation of algebraic numbers by algebraic numbers, Michigan Math. J. 8 (1961), 149-159.
  • [4] O. Ş. İçen, Anhang zu den Arbeiten 'Über die Funktionswerte der p-adisch elliptischen Funktionen I und II', İstanbul Univ. Fen Fak. Mecm. Ser. A 38 (1973), 25-35.
  • [5] W. J. LeVeque, On Mahler's U-numbers, J. London Math. Soc. 28 (1953), 220-229.
  • [6] T. Schneider, Introduction aux Nombres Transcendants, Gauthier-Villars, Paris 1959.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav60i4p349bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.