Pełnotekstowe zasoby PLDML oraz innych baz dziedzinowych są już dostępne w nowej Bibliotece Nauki.
Zapraszamy na https://bibliotekanauki.pl

PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników

Czasopismo

1991-1992 | 60 | 1 | 93-95

Tytuł artykułu

Corrigendum to the paper "On the distribution of s-dimensional Kronecker sequences" Acta Arith. 51 (1988), 335-347

Autorzy

Treść / Zawartość

Języki publikacji

EN

Czasopismo

Rocznik

Tom

60

Numer

1

Strony

93-95

Daty

wydano
1991
otrzymano
1991-02-05

Twórcy

  • Institut für Mathematik, Universität Salzburg, Hellbrunnerstraße 34, A-5020 Salzburg, Austria

Bibliografia

  • [1] H. Davenport and K. Mahler, Simultaneous Diophantine approximation, Duke Math. J. 13 (1946), 105-111.
  • [2] G. Larcher, Über die isotrope Diskrepanz von Folgen, Arch. Math. (Basel) 46 (1986), 240-249.
  • [3] G. Larcher, On the distribution of s-dimensional Kronecker sequences, Acta Arith. 51 (1988), 335-347.

Identyfikator YADDA

bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav60i1p93bwm