PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1985-1986 | 46 | 3 | 301
Tytuł artykułu

Correction to the paper "On a kind of uniform distribution of values of multiplicative functions in residue classes", Acta Arithmetica 31(1976), pp. 291-294

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
46
Numer
3
Strony
301
Opis fizyczny
Daty
wydano
1986
Twórcy
  • Wrocław, Polska
Bibliografia
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav46i3p301bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.