PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1968 | 14 | 4 | 435
Tytuł artykułu

Corrigendum to the paper "On the zeros of L-functions" (Acta Arithmetica 11 (1965), pp. 67-96)

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
14
Numer
4
Strony
435
Opis fizyczny
Daty
wydano
1968
Twórcy
autor
  • Riga, Latvia, USSR
Bibliografia
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav14i4p435bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.