PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1966-1967 | 12 | 4 | 425
Tytuł artykułu

Corrigendum to the paper "On a theorem of Bauer and some of its applications" (Acta Arithmetica 11 (1966), pp. 333-344)

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
12
Numer
4
Strony
425
Opis fizyczny
Daty
wydano
1967
Twórcy
autor
  • Warszawa, Poland
Bibliografia
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav12i4p425bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.